O nas

Swoją pracę zaczęliśmy jako agencja PR, ale obecnie zajmujemy się zdecydowanie czymś więcej. Nasza specjalizacja to Business Communication Consultancy. Jako jedna z niewielu firm doradczych w Polsce specjalizujemy się w obsłudze klientów B2B. Stanowią oni ponad 80% wszystkich naszych klientów!

Doskonale rozumiemy prawa rządzące biznesem, ponieważ sami prowadzimy go od lat i jest to nasza największa pasja. Wszystkie nasze działania projektujemy i realizujemy tak, aby przynosiły konkretną korzyść biznesową i przyczyniały się do rozwoju firmy. Stanowimy zespół doświadczonych konsultantów o zróżnicowanym doświadczeniu. Zawsze staramy się pracować na partnerskich zasadach i być blisko naszych klientów. Zależy nam na tym, żeby współpraca z klientami była prosta i efektywna.

Od jakiegoś czasu nasza praca obejmuje również szkolenia, skierowane do wszystkich zainteresowanych sztuką profesjonalnej komunikacji, a także osób zainteresowanych marketingiem, czy nawet planujących stworzenie własnej firmy. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w zakładce szkolenia.

Juicy Relations
ul. Sarmacka 16/116
02-972 Warszawa
NIP: 522-293-41-25


Regulamin strony | Polityka prywatności

Back to Top