O nas

Jesteśmy zespołem o dużym doświadczeniu w marketingu i profesjonalnej komunikacji z rynkiem. Agencja JR powstała w 2011 roku i od tego czasu zrealizowaliśmy mnóstwo udanych i ciekawych projektów. Początkowo specjalizowaliśmy się w obsłudze w zakresie komunikacji (PR) dla klientów biznesowych (B2B).

Podczas naszej pracy i mnóstwa spotkań przewijał się między innymi temat tworzenia stron firmowych, szczególnie dla tych mniejszych organizacji. Nadal setki tysięcy firm w Polsce nie posiadają strony www! A skrzynka e-mail jest na bezpłatnej, publicznej domenie. To nie buduje profesjonalnego wizerunku firmy.

Zdecydowaliśmy, że musimy na ten aspekt biznesu położyć większy nacisk. Nie będziesz się dobrze komunikować z otoczeniem, jeśli nie posiadasz własnej strony www!

Doskonale rozumiemy prawa rządzące biznesem, ponieważ sami prowadzimy go od lat i jest to nasza największa pasja. Wszystkie nasze działania projektujemy i realizujemy tak, aby przynosiły konkretną korzyść biznesową i przyczyniały się do rozwoju firmy. Stanowimy zespół doświadczonych konsultantów o zróżnicowanym doświadczeniu. Zawsze staramy się pracować na partnerskich zasadach i być blisko naszych klientów. Zależy nam na tym, żeby współpraca z klientami była prosta i efektywna.

Zapraszamy serdecznie do współpracy!

Michał Żołądkowski

Właściciel

Juicy Relations
ul. Sarmacka 16/116
02-972 Warszawa
NIP: 522-293-41-25


Regulamin strony | Polityka prywatności

Back to Top