Podstawy negocjacji w biznesie

Zapisz się na szkolenie i poznaj podstawy negocjacji w biznesie

Podstawy negocjacji w biznesie


Jeśli tu trafiłeś to na pewno dobrze zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważną rolę odgrywają negocjacje. Przede wszystkim w pracy i biznesie, ale też w życiu prywatnym. My też dobrze to wiemy, dlatego opracowaliśmy praktyczne szkolenie, które pozwoli Ci poznać podstawy negocjacji i świadomie je wykorzystywać w życiu.

Zamów szkolenie

 

Dlaczego powinieneś zdecydować się na nasze szkolenie? Powodów jest dużo, a to najważniejsze:

 

 • Pozwoli Ci ono ZAOSZCZĘDZIĆ i ZAROBIĆ mnóstwo pieniędzy!

Jeśli zastosujesz rady z tego kursu w życiu w pełni zwróci Ci się on w mniej niż pół roku! Dlaczego? Bo negocjujesz na każdym kroku. A to oznacza, że na każdym kroku możesz coś zyskać, także w kwestii finansów. Negocjując umowę z potencjalnym klientem, kupując dom czy samochód w kilka minut możesz zaoszczędzić setki, a nawet tysiące złotych!

Odkładaj pieniądze zaoszczędzone w trakcie negocjacji na oddzielne konto lub do oddzielnej skrytki. Po roku sprawdź jaka suma się uzbierała, będziesz zaskoczony!

 • Pozwoli Ci ono ZAOSZCZĘDZIĆ mnóstwo czasu!

Szkolisz się w domu, wtedy kiedy jest to dla Ciebie dogodne. Nikt Cię nie popędza, nie musisz też w strugach deszczu przedostawać się na drugi koniec miasta.

 • REALNIE podniesiesz swoje kwalifikacje!

Czy wiesz, że pracodawcy bardzo cenią praktyczne umiejętności? Znacznie bardziej niż studia! Po naszym kursie (jeśli zdasz nasz mini-egzamin) otrzymujesz certyfikat ukończenia kursu. Wspominaj o nim w CV i liście motywacyjnym, skan certyfikatu przesyłaj jako załącznik. Bardzo niewielu kandydatów tak robi, a to zwraca uwagę rekruterów.

 • Będziesz sobie LEPIEJ radzić w biznesie!

Cały biznes to jedna wielka komunikacja, na bardzo różnych szczeblach i wymiarach. Negocjacje natomiast to jeden z kluczowych elementów komunikacji. Dzięki wiedzy zdobytej w trakcie tego szkolenia, będziesz czuć się pewniej i swobodniej w środowisku biznesowym. Mniej Cię zaskoczy, będziesz się czuć bardziej doświadczonym i wartościowym pracownikiem. A może myślisz o własnej firmie? To bez negocjacji ani rusz!

„Czy takie szkolenie jest dla mnie? Oczywiście, że tak! Szkolenie nie jest nastawione na żadną ze stron rozmów, ani na żaden konkretny zawód. Opisywane są kwestie zarówno z punktu widzenia kupującego, jak i sprzedającego. Mamy przedstawione również wiele wariantów wypowiedzi, które mogą się pojawić w trakcie rozmowy. Dzięki tej wiedzy będziemy w stanie przewidzieć kolejny krok rozmówcy i układać negocjacje niemal jak podczas gry w szachy. Trudne? Znając te wszystkie zasady i przestrzegając ich – nie.”

Czego dowiesz się z naszego szkolenia?

 

 • Jak przekonać klienta, żeby ZAPŁACIŁ WIĘCEJ?
 • Co jest WAŻNIEJSZE NIŻ CENA i jak to uświadomić drugiej stronie?
 • Jakie są ZWROTY ZAKAZANE w negocjacjach?
 • Jakie są cztery najważniejsze KAMIENIE MILOWE każdych negocjacji?
 • Jak wyrażać się JASNO I ZROZUMIALE?
 • Jak dobrze przygotować się do negocjacji?
 • Jak OBRONIĆ SIĘ przed najczęściej wykorzystywanymi taktykami? Jak je świadomie i skutecznie stosować?
 • O jakich zasadach pamiętać zawsze i wszędzie?
 • Jak sobie radzić gdy negocjacje zaczynają się komplikować?
 • Na co zwrócić uwagę rozmawiając z przedstawicielami innych narodowości?

 

Jakie są zalety naszego szkolenia?

 

 • 200% praktyki

Nie znajdziesz tutaj pustych wywodów teoretycznych. Pracując nad tym szkoleniem, chcieliśmy przekazać najważniejsze informacje w prosty, łatwy do przyswojenia sposób. To szkolenie jest warte więcej niż wiele książek. Znacznie więcej też z niego zapamiętasz.

 • Tylko sprawdzona wiedza

Boisz się, że to co przeczytasz nijak będzie się miało do rzeczywistości czy polskich warunków? Nic z tych rzeczy, do szkolenia trafiły tylko techniki i sytuacje, z którymi faktycznie spotkasz się w codziennej pracy.

 • Otrzymujesz certyfikat

A on podnosi twoją wartość na rynku pracy, dzięki czemu Twoje szanse na zatrudnienie rosną!

 • Otrzymujesz bonus!

Przygotowaliśmy jako specjalny dodatek do każdego szkolenia, omówienie trzech najczęściej występujących sytuacji w naszym życiu prywatnym. Dowiesz się na co zwrócić uwagę:

 1. Negocjując podwyżkę.
 2. Chcąc zakupić używany samochód.
 3. Chcąc nabyć nieruchomość.


Opinie innych osób, które skorzystały z naszego szkolenia:

„Szkolenie ma bardzo przystępną formę i mnóstwo ciekawych, wartościowych treści. Rady, które poznałem od razu zacząłem wprowadzać w życie, oby na rynku było więcej tak praktycznych kursów!”

Artur S., specjalista marketingu internetowego, Toruń

„Byłam bardzo ciekawa na jakie materiały trafię. Nie zajmuję się co prawda biznesem, ale to co przeczytałam bardzo przydaje się na co dzień, szkolenie uświadomiło mi wiele rzeczy, na które wcześniej nie zwracałam uwagi.”

Monika Z., nauczycielka, Warszawa

Zapisz się już teraz! Po kliknięciu w poniższy link zostaniesz automatycznie przekierowany do formularza zgłoszeniowego. Wypełnij wszystkie pola, zaznacz zgody, a po otrzymaniu potwierdzenia e-mailem, wpłać 149,00 zł na podane konto. Materiały szkoleniowe otrzymasz w ciągu maksymalnie 48h.

 

Zamów szkolenie

Juicy Relations
ul. Sarmacka 16/116
02-972 Warszawa
NIP: 522-293-41-25


Regulamin strony | Polityka prywatności

Back to Top