Szkolenia: Akademia Juicy Relations

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszymi kursami wierzymy, że realnie wpłyną one na jakość i tempo Twojego rozwoju zawodowego.

Dostępne kursy:

Przygotowane przez nas szkolenia mają formę zdalną. Każdy kursant po zapisaniu się na szkolenie otrzymuje plik/i PDF, stanowiące prezentacje omawiające dany temat. Szkolenia są przez nas opracowane w taki sposób, aby dostarczały maksimum praktycznej wiedzy. Wiemy jak ważnym dobrem w dzisiejszych realiach jest CZAS. Jest on dużo cenniejszy od pieniędzy, bowiem raz utracony, jest nie do odzyskania. Bardzo wysoko cenimy czas swój i naszych klientów, dlatego szkolenia te skupiają się na konkretnych radach i informacjach, które łatwo można wprowadzić w codziennym życiu.

Decydując się na nasze kursy otrzymujesz:

• Praktyczne szkolenie, poparte wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku i szeroką wiedzą ekspertów z całego świata.

• Realną możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i tym samym atrakcyjności dla pracodawcy.

• Ogromną oszczędność czasu – nie musisz jeździć na drugi koniec miasta, żeby słuchać wykładowcy kilka razy w miesiącu. Możesz uczyć się w zaciszu domowym, przed ekranem komputera, wtedy kiedy pozwoli Ci na to czas. Nie stawiamy żadnych ograniczeń czasowych, jeśli chcesz możesz zagłębiać się w kurs choćby i rok. Co więcej, otrzymujesz esencję danego tematu, po naszym kursie będziesz miał solidne podstawy, żeby dalej zgłębiać dane zagadnienie.

• Ogromną oszczędność pieniędzy – szkolenia stacjonarne potrafią kosztować nawet kilka tysięcy złotych od osoby. Niewiele osób wkraczających na rynek pracy może pozwolić sobie na taką inwestycję. Nasze kursy są zdecydowanie tańsze od stacjonarnych, dlatego nie musisz odkładać sporych kwot, zanim się na nie zapiszesz!

Jak to się odbywa?

Najpierw wypełniasz formularz zgłoszeniowy, który znajdziesz na podstronie każdego szkolenia. Nie martw się, Twoje dane są przez nas wykorzystywane TYLKO do komunikacji z Tobą. Nie przekazujemy ich innym podmiotom. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie i w polityce prywatności – linki do tych dokumentów odnajdziesz w stopce strony.

Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia wysyłamy do Ciebie dane konta bankowego, na które należy wpłacić kwotę za szkolenie. Po otrzymaniu należności, wysyłamy e-mailem do Ciebie materiały szkoleniowe i jeśli podałeś wszystkie dane także fakturę za zakupione szkolenie. Otrzymujesz ponadto zestaw pytań do szkolenia (w pliku DOC).

Przez ustalony przez Ciebie czas zapoznajesz się ze szkoleniem. Gdy uznasz, że jesteś gotowy odpowiadasz na przygotowane przez nas pytania i je nam odsyłasz. Nie jest to obowiązkowe, ale zachęcamy do tego – jeśli odpowiedzi będą poprawne – zaliczasz nasz „mini-egzamin”. Na tej podstawie drogą pocztową otrzymasz od nas certyfikat ukończenia kursu. Informację o posiadaniu takiego certyfikatu zawsze warto zawrzeć w CV, pracodawcy często większą uwagę zwracają na tego typu kursy i szkolenia niż na ukończone przez kandydata studia.

Juicy Relations
ul. Sarmacka 16/116
02-972 Warszawa
NIP: 522-293-41-25


Regulamin strony | Polityka prywatności

Back to Top