Usługi

U nas nie ma sztuki dla sztuki. 100% praktyki, 100% efektywności.

 
Nasza praca obejmuje przede wszystkim:

Consulting

Consulting i szkolenia: pomożemy w stworzeniu optymalnej strategii promocyjnej, dostosowanej do specyfiki Państwa działalności i rynku, wspólnie z Państwem (bowiem zawsze UWAŻNIE SŁUCHAMY naszych klientów) poszukamy nowych rynków, dróg dotarcia do klientów, możliwości rozwoju firmy. Przeszkolimy Państwa pracowników i Zarząd w zakresie kompetencji potrzebnych do dalszego, dynamicznego rozwoju firmy. Dla osób indywidualnych przygotowaliśmy zakładkę szkolenia, gdzie zdobędą więcej informacji i będą mogły zapisać się na oferowane przez nas kursy (prowadzone zdalnie).
 

PR

Public Relations: pomożemy w kreacji jak też realizacji profesjonalnej strategii PR. Przeprowadzimy odpowiednie audyty, zatroszczymy się o obecność w mediach, w trakcie ważnych wydarzeń i przy innych projektach. Zajmiemy się działaniami CSR, sponsoringowymi. Poprowadzimy komunikację lokalną i/lub ogólnopolską. Znajdziemy i zaprosimy do współpracy wartościowych partnerów biznesowych. Biuro prasowe też nie ma przed nami tajemnic.

 

CR

Client Relations: dla nas wysoka jakość obsługi klienta to nie pusty frazes – to konieczność. Pomożemy wdrożyć całą politykę związaną ze standardami obsługi. Przeprowadzimy badania jakości (mystery shopping, benchmarking, Ankiety Zadowolenia Klienta), przeszkolimy zespół, stworzymy Księgę Standardów Obsługi Klienta. Wreszcie – będziemy na bieżąco doradzać we wszelkich problematycznych kwestiach.

 

CM

Content Marketing: wiemy jak pisać, aby zainteresować czytelnika. Przygotujemy artykuły eksperckie, treści na stronę www, do materiałów promocyjnych i/lub informacyjnych. Współpracujemy z firmami z bardzo wielu branż, wiemy jak dostosować teksty do różnorodnych wymagań i grup odbiorców. Wesprzemy także promocję tworzonych materiałów. Doradzimy jak efektywnie je wykorzystywać.

Juicy Relations
ul. Sarmacka 16/116
02-972 Warszawa
NIP: 522-293-41-25


Regulamin strony | Polityka prywatności

Back to Top